Ubytování

Nabízíme Vám ubytování v horské chatě OREL o celkové kapacitě 50 lůžek na 2 – 6 lůžkových pokojích.

Na pokojích je sociální zařízení, kuchyň, společenská místnost s krbem, televizí a satelitem, bar, venku je možnost posezení u ohně, grilování nebo udírny. Nabízíme Vám také občerstvení a stravování v restauraci, a to formou polopenze nebo snídaně. V chatě je také kolárna a lyžárna, přímo u chaty pak parkoviště. Nově Vám můžeme také nabídnout návštěvu infrasauny. Po předchozí domluvě si s sebou můžete přivézt i svoje čtyřnohé miláčky.

Možnost sportovního vyžití

Pod chatou se nachází také víceúčelové hřiště se zpevněným povrchem a ochrannou sítí, kde si můžete zahrát tenis, volejbal nebo nohejbal. Pro zábavu Vašich dětí je připraveno i dětské hřiště vybavené skluzavkou, houpačkami a pískovištěm. Nedaleko se nachází autobusová zastávka linky na hřebeny Krkonoš (Zlaté návrší). Odtud je možné podnikat výlety mimo jiné na pramen Labe, do údolí Kotle, na Labskou boudu nebo do Harrachova.

Nedaleko od chaty Orel

Nedaleko od chaty je lyžařské středisko pro sjezdové a běžecké lyžování. K dispozici jsou 4 lyžařské vleky (200 – 1 000 m) s umělým zasněžením, nejdelší vlek pak zajišťuje spojení s lanovkou ze Špindlerova Mlýna na Medvědín (kapacita 8 500 os./h, tři sjezdovky 2 – 4 km s různou obtížností). Pro běžecké lyžování je k dispozici zhruba 70 km turistických i závodních upravených tras.

Horská chata OREL v Krkonoších

Dolní Mísečky 214 • Vítkovice v Krkonoších • 512 38